درباره امرداد

مجموعه زبان های خارجی امرداد به مدیریت خانم دکتر فاطمه امردادی و خانم دکتر زهرا امردادی و با همکاری اساتید و سوپروایزرهای مجرب برای پیشرفت کودکان و نوجوانان و کلیه زبان اموزان این مرز و بوم گام برداشته و با اموزش محتوای  درسی مناسب  در خدمت شما عزیزان میباشد . اساتید  مجموعه از مجرب ترین وبا اخلاق ترین اساتید میباشند و با به کارگیری روش های آموزشی جدید گامی بزرگ در جهت آموزش آنلاین برداشته ایم. 

مجموعه امرداد تا کنون میزبان بیش از 1000 زبان آموز و بیش از 100 استاد مجرب  از سراسر کشور  و خارج از کشوربوده که  به صورت آنلاین در کلاس ها شرکت کرده  و با فراهم سازی بستری مناسب  این امکان را به همه زبان اموزان در رده های سنی متفاوت داده ایم تا بتوانند به راحتی در کلاس ها شرکت کنند و از پشتیبانی های ماهانه و بازخوردهای دزسی توسط اساتید برخوردار باشند.

چه چیزی ما  را  متماییز میکند؟

اموزش 4 زبان پرطرفدار روز دنیا

در مجموعه امرداد چهار  زبان پرطرفدار انگلیسی ترکی استانبولی آلمانی و فرانسوی  به زبان آموزان در رده های سنی خردسال تا بزرگسال آموزش داده میشود.

گستردگی کلاس ها در بازه های زمانی متفاوت

کلاس های مجموعه در بازه های زمانی گسترده از 9 صبح الی 9 شب میباشد و زبان اموزان به راحتی میتوانند از بین کلاس های تعریف شده در روز های زوج یا فرد مناسب ترین زمان برای شرکت در کلاس را انتخاب کنند .

زبان آموزان متقاضی دوره خصوصی و یا زبان آموزان خارج از کشور میتوانند در  بازه زمانی درخواستی خود در کلاس ها شرکت کنند .

پشتیبانی درسی ماهانه زبان اموزان

پشتیبانان مجموعه امرداد برای کسب رضایت تحصیلی  و رفاه حال شما عزیزان به صورت ماهانه  جهت  دریافت پیشنهادات و انتقادات شما از شرایط برگزاری کلاس ها و ….با شما در ارتباط خواهند بود و پشتیبانی مستمر و هدفمند را از طریق تماس تلفنی و ارسال پیامک پشتیبانی   انجام میدهند.

ارتباط زبان اموزان  با اساتید و دریافت بازخورد درسی 

زبان آموزان مجموعه امرداد علاوه بر امکان حضور در کلاس های آنلاین و برقراری  ارتباط صوتی و تصویری با اساتید و سایر دوستان در بستر پلتفرم بیگ بلو باتن امکان مشاهده ویدئو های ضبط شده را نیز دارند و امکان دریافت تکالیف و  بازخورد درسی از اساتید در گروه های درسی مرتبط  و یا در پروفایل خود در ساعاتی خارج  از ساعت کلاسی را دارند  .

فضای مناسب اموزشی با پلتفرم بیگ بلو باتن

جهت رفاه حال زبان آموزان مجموعه امرداد بهترین بسار آموزشی و پلتفرم را جهت برگزاری کلاس ها در نظر گرفته است تا شما عزیزان بتوانید از

تمامی امکانات کلاس آنلاین از جمله امکان ضبط و ذخیره کلاس و  مشاهده تصاویر و ویدئو های آموزشی اشتراک گذاری شده توسط اساتید 

ارسال نامحدود تصویر

محیط ساده و آسان

نمایش استاندارد در گوشی های موبایل

بهره مند شوید .

اموزش برپایه متد درسی کشور مقصد 

اموزش بر پایه کتاب های درسی و ازمون های  کشور های مقصد یکی از اهداف بزرگ مجموعه امرداد میباشد تا زبان اموزان محترم در صورت مهاجرت مسیری همواررا در جهت پیشرفت و هماهنگی هرچه بیشتر  تجربه کنند.

این منابع اموزشی توسط متخصص ترین نیروها و اساتید مجموعه گرد اوری شده  و با استفاده از مطالب کتاب های اموزشی خارج از کشور به صورت کتابچه و جزوات  اختصاصی که در سایر اموزشگاه ها و مراکز اموزشی موجود نمیباشد   در دسترس زبان اموزان عزیزمان قرار میگیرد.

ارائه مدرک پایان دوره

زبان آموزان میتوانند پس از اتمام هردوره  با مراجعه به  پروفایل شخصی خود در وبسایت مدرک پایان دوره خود را دریافت کنند .

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات شما

خدمات پشتیبانی آنلاین مجموعه امرداد در بازه 9 صبح الی 9 شب  در روزهای شنبه الی پنجشنبه  در خدمت شماست تا پاسخگوی تماس های شما عزیزان باشد تا شما بدون دغدغه بتوانید به حل مشکلات و مطرح کردن سوالات  خود بپردازید. 

Call Now Button